Z dcery Nely Boudové je již půvabná slečna: Herečka se pochlubila společným snímkem

Nela Boudová 3

Autor: Zdeněk Tuhý

14. dubna 2024 13:17

Herečka Nela Boudová (56) je jak skvělou herečkou, tak i maminkou tří dětí. Její dva synové, Dalibor a Andrej, jsou již dospělí a ještě má o něco mladší dcerku Sašu. Tu vychovává v pěstounské péči a nedávno se s ní pochlubila na sociálních sítích.

Dcera Nely Boudové momentálně prochází pubertou a herečka se rozepsala, jak toto období vnímá. Také se rozepsala o tom, jakou pubertu měla ona sama. 

Čtěte také

„Přemýšlím o pubertě, o tom, když jsem byla v jejím věku. Někdy si říkám: To nemůžu vydržet, ale když jsem k sobě upřímná a vzpomenu si, jak jsem se chovala já, tak se musím přiznat, že je moc hodná. Kde se ve mě bralo tolik vzdoru? Naprostá nepokora, odpor k autoritám, divokost a rebelství? To přesvědčení, že všechno vím nejlíp? Je ale krásné, jak vás život srovná. A když to nepochopíte, přijde nová lekce těžší a znova a znova a znova. Když máte štěstí, tak přijde období, že už žádné lekce nepřijdou, nezačnete věci přijímat bez odporu, bez negativity. Pochopíte, že věci jsou tak, jak jsou, a jste klidní. Začnete si všeho vážit a víc se radovat,“ napsala Boudová pod fotografii s dcerou Sašou, která se ukáže na přehlídce návrhářky Terezy Sabáčkové. 

Do komentářů pod příspěvek obě dostaly mnoho komplimentů. „Wow, holky teda. Moc Vám to sluší," napsala jedna ze sledujících. „Jste překrásné," přidala se další. 

Témata: Nela Boudová