Princ William a Kate odhalili letošní vánoční přání: Dominuje na něm bílá košile a úzké kalhoty

Princ William s manželkou Kate a dětmi

Autor: Zdeněk Tuhý

10. prosince 2023 15:43

Princ William (41) s manželkou Kate (41) uveřejnili na sociálních sítích vánoční přání pro letošní rok. Fotografie je černobílá a celá rodina na sobě má bílou košili s úzkými džíny. 

Princ a princezna z Walesu zveřejnili rodinnou fotografii, která bude na oficiálním přání pro letošní Vánoce. Kromě Williama a Kate jsou i jejich děti George (10), Charlotte (8) a Louis (5). 

Fotografie je černobílá a všichni jsou na ní sladění v bílých košilích. Co se týče kalhot, tak u pánů jde o tmavé kalhoty a v případě dam vedou džíny. 

Čtěte také

V popředí fotografie vévodí princezna Charlotte sedící na židli, po její pravé ruce stojí Louis, po levé George a za dětmi stojí rodiče William a Kate. 

Letos dostal tu čest chopit se královského focení fotograf Josh Shinner. „Bylo velikým potěšením fotit prince a princeznu z Walesu a jejich rodinu na letošní vánoční přání. Bez debat šlo o jedno z nejpohodovějších a nejradostnějších focení, které jsem zažil. A mám plno nových vtipů, které jsou díky dětem přímo na mé úrovni… Obrovské díky princi a princezně za pozvání," napsal Shinner ke své fotografii na Instagram. 

Témata: Princ William Kate Middleton