Vrátí se Mandrage? Jedna fotka vzbudila u fanoušků velké pozdvižení!

Pepa Bolan a Vít Starý

Autor: Pavel Krejčí

18. června 2024 9:13

Čtyři roky už nefunguje někdejší populární kapela Mandrage, její členové se ale stále potkávají. K velké radosti fanoušků se ukázal dokonce i zpěvák Vít Starý, který se v posledních letech potýkal s velkými problémy. 

V neděli se na instagramovém profilu kytaristy Pepy Bolana objevil jeho snímek se Starým. A fanoušky překvapilo, jak zpěvák dobře vypadá. U fotky se objevil jen stručný vzkaz, který však příznivce kapely musel potěšit. "Zdravíme," napsal muzikant.

Doby, kdy byl zpěvák dívčím idolem, jsou přitom pryč. Definitivně vzaly za své na přelomu let 2019 a 2020, kdy především kvůli Starému ukončila činnost oblíbená skupina Mandrage, která přitom v té době patřila ke stálicím české hudební scény.

Čtěte také

Kapela tehdy oznámila, že po naplánované koncertní šňůře kvůli jeho osobním problémům přeruší činnost. Nakonec muselo být turné zrušeno, protože zpěvák přestal s ostatnímu hudebníky komunikovat. 

Uskutečnil se jeden rozlučkový koncert, kde Starého zastoupil nejrůznější hosté, například Adam Mišík, Anna K. Debbi nebo Mirai Navrátil. Mandrage tak počátkem roku 2020 ukončili činnost.

Témata: skupina Mandrage