Vondráčkovou zasáhla předčasná smrt! Nechtěla tomu věřit

Lucie Vondráčková 4

Autor: Pavel Krejčí

12. prosince 2023 10:21

Českým šoubyznysem otřásla další náhlá smrt. O víkendu všichni oplakali smutnou zprávu o herci Ladislavu Županičovi, už v novém pracovním týdnu pak spoustu lidí zasáhla informace o nečekaném odchodu fotografa Petra Mráčka. Smutní například Lucie Vondráčková, kterou opakovaně fotil. 

Podle informací Blesku si Mráček šel v neděli večer lehnout a už se neprobudil. "Ráno ho v posteli našel mrtvého jeho přítel," uvedl zdroj deníku. Zesnulý se měl v posledních dnech před náhlou smrtí potýkat s nemocí.

Potvrdil to i fotografův přítel Lukáš Krajčo, podle kterého byl nastydlý. "Když jsem v neděli večer odcházel do práce, řekl mi, že si jde lehnout. Ráno jsem se vrátil a našel ho bezvládného v posteli," popsal jedny z nejtěžších chvil ve svém životě pro zmíněný list. 

Čtěte také

Krajčo okamžitě zavolal záchranářům a sám se pustil do oživovacích pokusů. "Ale bylo to marné," posteskl si. Od zdravotníků se měl dozvědět, že podle prvotních informací mohla náhlou smrt způsobit embolie. Bude však ještě nařízena pitva.

Mráčkova přítele pak čekala smutná povinnost, kdy musel zavolat blízkým a kamarádům zesnulého. Nechyběla mezi nimi herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková. Hrozné zprávě prý odmítala uvěřit. "Nechápe, jak je možné, že se něco takového stalo. Pár hodin před tím spolu mluvili a ani jeden netušili, že je to naposledy," dodal Krajčo. 

Petr Mráček fotil také svého času pro mediální skupinu INCORP, která tímto vyjadřuje rodině a blízkým upřímnou soustrast.

Témata: Petr Mráček Lucie Vondráčková úmrtí