Ví to Dara Rolins? Nečekané přiznání nezletilé dcery: OTRAVA alkoholem?!

Dara Rolins se vyfotila s dcerou v pozadí. 5

Autor: Pavel Krejčí

10. července 2024 8:21

Dara Rolins se sice na úvodní fotce k článku usmívá, ale úsměv možná z její tváře zmizí, až se dozví následující. Její dcera Laura, které je šestnáct a je tedy stále nezletilá, totiž přiznala, že už se jednou otrávila alkoholem.

Laura se nejprve v rozhovoru svěřila, že v Česku nikdy nebyla v klubu, i když její kamarádky chodí pravidelně. "Vůbec mě to nebere, mám radši klidné sezení, jít ven apod. Já moc nepiju, jenom ochutnám většinou, když jsem s rodiči někde, což je asi trochu trapný," uvedla pro web novinky.cz. 

Pak z ní ale přece jen vylezlo, že už to s pitím někdy přehnala. "Jednou jsem byla někde ve tři hodiny ráno a otrávila jsem se alkoholem. Táta pro mě přijel, to bylo naposledy, co jsem pila, a táta to pochopil," vysvětlila.

Čtěte také

Matěj Homola zavzpomínal, že za ním tehdy přišlo několik teenagerů s tím, že jeho dcera nedýchá. "Sbalil jsem se a jel na chatu, taková klasika – mladí měli mejdánek. Přišel jsem tam a viděl tu situaci před 30 lety z opačný strany. Nebyl důvod ji trestat, ona měla kocovinu, vytrestala se sama," podotkl.

"Jsem rád, že dokáže jít občas na mejdan a zapařit," dodal frontman populární české kapely Wohnout. 

Témata: Dara Rolins Matěj Homola (zpěvák)