Veronika Žilková slaví! Zpřetrhala poslední vazbu na Stropnického

Veronika Žilková se vrátila k dívčímu jménu.

Autor: Pavel Krejčí

23. dubna 2024 13:58

Veronika Žilková už je zase i oficiálně Veronikou Žilkovou. Fanouškům to oznámila dnes prostřednictvím sociálních sítí. K rozvodu přitom došlo už skoro před rokem. Proč to tak trvalo?

"Chvilku to trvalo, ale od dnešního dne jsem stoprocentně Veronika Žilková," uvedla herečka v úterý na svém instagramovém profilu, kde zveřejnila fotku s doklady. "Na svatého Vojtěcha,
dívčí jméno? Potěcha!" dodala. 

Žilková nosila dlouhá léta příjmení hereckého kolegy Martina Stropnického. Hvězdný pár byl definitivně rozveden loni v červnu. Dvojice má dceru Kordulu, která na podzim dosáhla plnoletosti.

Čtěte také

"Měli jsme připravenou dohodu, kterou jsem iniciovala já. Zaprvé nemám peníze na právnické zastupování, zadruhé mě to celé traumatizuje. Kordulka navíc brzy oslaví osmnácté narozeniny, a pokud bych soud neukončila a neustoupila návrhům, mohla by tu stát proti svému otci," řekla herečka loni v době rozvodu. 

K podpisu dohody došlo na kamenném podstavci plotu, který stojí u vchodu do Justičního areálu v Praze Na Míčankách. "Pro pana Stropnického je výhodná, pro mě a Kordulku ne. Ale to nevadí," konstatovala tehdy Žilková. 

Témata: Veronika Žilková