Velká oznámení na Oktagonu v Edenu: Těhotenství a návrat expřítele Bagárové!

Ondřej Novotný (v červeném saku) oznámil velkou novinku z osobního života. 3

Autor: Jan Hrabě

10. června 2024 12:10

Oktagon si o uplynulém víkendu troufl na svůj zatím největší event v Česku, když zavítal na fotbalový stadion v Edenu. Nešlo přitom zdaleka jen o to, co se odehrávalo během zápasů v kleci. Fanouškům rozhodně nemohla uniknout dvě důležitá oznámení! 

První se týkalo uzbeckého zápasníka Makhmuda Muradova, který má z dob společného vztahu dceru se zpěvačkou Monikou Bagárovou. K rozchodu nepochybně přispěl i fakt, že on věnoval prakticky veškeré své úsilí angažmá v nejprestižnější světové MMA organizaci UFC.

Pod její hlavičkou od roku 2019 do letošního února nastoupil do sedmi zápasů, navzdory čtyřem výhrám následoval konec. V Edenu tak mohl promotér a moderátor Oktagonu Ondřej Novotný oznámit zaplněným tribunám, že populární Mach se vrací do československé organizace.

Čtěte také

Novotný však prozradil ještě jednu novinku ze svého osobního života. Před velkolepým závěrem sobotního večera si vzal slovo, aby především poděkoval zápasníkům i divákům, kteří dorazili do Edenu. Na konci proslovu pak přiznal, že se jeho rodina rozroste o dalšího člena.

"Miluju tě, lásko, budeme mít další dítě!" vzkázal přítomné manželce Renatě Langmannové, vítězce České Miss 2006, se kterou už má dceru Medu. 

Témata: Oktagon 58 Ondřej Novotný Renata Langmannová Makhmud Muradov