Válka Kočendové a Slovákové: Natálie se vyjádřila ke své kosmetické značce

Natálie Kočendová 6

Autor: Zdeněk Tuhý

9. února 2024 14:32

Modelka Natálie Kočendová zveřejnila vyjádření, ke své kosmetické značce NK, kvůli kterou ji osočila Nela Slováková. Podle Nely není kosmetika vyráběna u nás, ale je překupována z Číny a přidá se na ně pouze logo modelky. Doteď se k celé kauze nechtěla Kočendová vyjadřovat, tedy až doteď. Pod tlakem veřejnosti zveřejnila na sociálních sítích vyjádření.  

„Nikdy jsem netvrdila, že jsem česká výroba. Obchodního dodavatele mám z Evropy a nepřišlo mi jako zásadní problém, že má výrobu v Číně. Za kvalitou si stojím, sama je (produkty) používám. Nikdy bych nedala do prodeje něco, za čím bych si nestála. Nikdy jsem vám nelhala, nikdy jsem nepřelepovala produkty,“ sdělila Natálie Kočendová v úvodu svého vyjádření ke kauze k její značce NK, kterou osočila Nela Slováková. Kočendová to označila za kyberšikanu.

Čtěte také

„Šikana, výsměšky ostatním lidem. Tahle kauza, válka, kyberšikana, začala z důvodu, že ego dotyčné nezvládlo, že se někomu také daří. Mám spoustu důkazů, jak se snažila poškodit někoho jiného, jsem se všemi v kontaktu,“ pokračovala rozhořčeně Kočendová. 

„Vyrábět kosmetiku v Číně a vydělávat na strachu lidí v covidu je extrémní rozdíl. Já mám všechny dokumenty v pořádku. Člověk, který o sobě neustále říká, že je dobrý člověk, by nikdy nelhal svým sledujícím. Ať už mluvím o rouškách se stříbrem, nebo ,Louis Vuitton‘ látkách. Snaží se negativitu a zlo hodit na jiné firmy,“ dodala ostrýma slovama na adresu Slovákové. 

Pod videem se hromadili komentáře, ale převážně ty negativní. Proto se Kočendová rozhodla komentáře pod videem úplně vypnout. 

Témata: Natálie Kočendová Nela Slováková