Natálie Kočendová promluvila o bolesti po druhé operaci prsou!

Natálie Kočendová

Autor: Pavel Krejčí

4. srpna 2023 9:21

Třiadvacetiletá Natálie Kočendová v uplynulých hodinách zaskočila své fanoušky, když se jim ozvala z nemocnice. Důvod? Operace prsou, která však tentokrát souvisí i se zdravím. Modelka už má totiž jednu za sebou.

Kočendová naposledy rozvířila vody zhruba před dvěma týdny. Tehdy jsme vás informovali o jejím rozchodu s Davidem Vitáskem, s nímž se seznámila v rámci účasti ve vztahové televizní reality show Love Island.

Modelka už s ním tak zřejmě nekonzultovala operaci poprsí, už druhou v jejím životě. Před pár lety si nechala udělat silikonové pětky. Následně však zhubla, což přispělo ke zdravotním potížím, především bolestem zad. Rozhodla se tak jít znovu pod kudlu. 

Držitelka titulu Top Model of the World se fanynkám svěřila, že bolest po zákroku je značná, avšak menší než po první operaci. "Už se fotím, točím storiečka. Předtím jsem ani nevzala telefon do ruky," poznamenala na instagramu. "Každopádně už se těším, až je uvidím," svěřila se.

Kočendová ovšem musela sledující zpravit o tom, jaká je realita. Obdržela totiž řadu dotazů, zda si prsa nechala udělat ještě větší. "Ne, nezvětšila, protože kdybych si je zvětšila, tak už bych je pomalu táhla za sebou. Byla jsem na zmenšení," vysvětlila.

Témata: Natálie Kočendová