Václav Neckář v napětí před oslavami osmdesátin: Nejistá účast Marty Kubišové!

Reprezentační ples prezidenta ČR (1.2.2019): Vystoupil také Václav Neckář 6

Autor: Pavel Krejčí

20. října 2023 8:19

Václav Neckář se chystá slavit kulatiny a nemohou u toho chybět lidé, kteří mají významné místo v jeho srdci. Patří k nim také Marta Kubišová, s níž se potkal v úspěšném pěveckém triu Golden Kids. Účast zpěvačky je ale nyní v ohrožení. 

Kubišová totiž onemocněla chřipkou, mimo jiné proto, že se ochladilo. "Bylo mi řečeno, že se topí až tehdy, když teplota třikrát po sobě spadne pod třináct stupňů," vysvětlila deníku Aha! jednu z příčin toho, že si ji našel bacil. 

Zpěvačka přitom má svou roli v rámci oslav 80. narozenin kolegy a kamaráda Neckáře, už se mu ale musela omluvit ze křtu knihy, ačkoliv jí to moc mrzelo. Do neděle však má ještě čas se dát dohromady na narozeninový koncert.

Čtěte také

"To bych vylítla snad z kůže, kdybych se musela Vaškovi omluvit! A nebo kdyby bylo něco jemu," poznamenala Kubišová, která není jediným hvězdným hostem. Vystoupí také písničkář Jarek Nohavica nebo frontman skupiny Chinaski Michal Malátný. 

Pravdou je, že i Neckář se potýká s jedním zdravotním problémem, který je dlouhodobého rázu. Zpěváka už rok trápí kotník, jak prozradil kapelník a jeho bratr Jan v talk show 7 pádů Honzy Dědka. 

Témata: Václav Neckář Marta Kubišová