Patrik Hartl s manželkou v 7 pádech Honzy Dědka: Byl to běh na dlouhou trať!

Patrik Hartl (foto: Jan Chochole)

Autor: Pavel Krejčí

19. října 2023 10:10

Patrik Hartl je vděčným hostem televizních talk show kvůli nezaměnitelnému smíchu. Zatím naposledy zavítal do 7 pádů Honzy Dědka, kde ho usadili do křesla společně s manželkou Martinou. Společně prozradili, co je dalo dohromady.

Známý spisovatel a režisér má s manželkou sedmnáctiletého syna Hynka a o jedenáct let mladší dceru Áju. Příběh jejich lásky se začal psát, když jemu bylo 16 a budoucí ženě o rok méně. Tehdy spolu začali chodit.

Hartl poznamenal, že se tenkrát nacházel ve zlomovém věku. "Do té doby jsem byl odvážnější, chodil s holkama, ale nepřipadalo v úvahu, že spolu budeme spát. Až když jsem přešel do toho sexuálního věku, stal jsem se plachým," prozradil na sebe. 

Čtěte také

Martina si získala jeho pozornost na první pohled, například hezkým tričkem. "A byla pěkná," poznamenal. "Myslel jsem si, že je z internátu Farmaconu, ale byla z internátu francouzského lycea," pokračoval.

To prý Hartla zrovna nepotěšilo. "Z toho jsem byl trochu rozladěn, protože mi bylo jasný, že to bude běh na dlouhou trať. Že je moc chytrá a nebude to snadné," zavzpomínal dnes, kdy už víme, že všechno dobře dopadlo.

Témata: Patrik Hartl