Václav Neckář slaví osmdesátiny! Má snad v plánu KONEC KARIÉRY?

Václav Neckář 4

Autor: Pavel Krejčí

23. října 2023 16:32

Hudební svět může patřit i osmdesátníkům. Důkazem jsou Rolling Stones, kteří před pár dny vydali novou desku, či stále koncertující Václav Neckář. Legendární český zpěvák má osmdesátku na krku jen pár hodin. 

Dnešní oslavenec již od rána přijímá gratulace k významnému jubileu od blízkých, přátel i fanoušků. Ty pochopitelně nejvíce zajímá, zdali se zpěvák náhodou nechystá končit s kariérou a užívat si zaslouženého důchodu. Jasnou odpověď přinesl příspěvek na oficiálním facebookovém profilu.

"Celý jeho tým mu ze srdce přeje hlavně hodně zdraví a spokojenosti. A těšíme se na to, že nám, ale hlavně svým fanouškům, bude i nadále rozdávat radost svými písničkami," stojí v přání na sociální síti.

Čtěte také

Pravdou nicméně je, že před více než dvaceti lety bylo pokračování Neckářovy pěvecké kariéry nejisté. V roce 2002 jej totiž postihla mrtvice, po které se musel znovu učit mluvit a zpívat. To se mu ale povedlo, přičemž díky písničce Půlnoční dokonce zažil novou vlnu popularity. 

Neckář tak mohl včera oslavit kulaté narozeniny na pódiu v pražském Divadle Hybernia. Hosty na speciálním koncertě byli jeho kolegyně Marta Kubišová, frontman Chinaski Michal Malátný či písničkář Jarek Nohavica. 

Témata: Václav Neckář