Jitka Čvančarová má svou favoritku ve StarDance: Je úžasná, znají se osobně!

Jitka Čvančarová 3

Autor: Pavel Krejčí

23. října 2023 8:58

Letošní StarDance má za sebou druhý večer, po kterém se zúžila skupinka herců v probíhající dvanácté řadě. Mezi kolegy z branže má svého favorita také Jitka Čvančarová, která řádila na parketu před třinácti lety. Komu drží palce? 

Ve StarDance se o uplynulém víkendu poprvé vyřazovalo a odnesl to David Prachař. Herců ale i tak zůstává v soutěži habaděj, o titul krále či královny tanečního parketu nadále usilují Richard Krajčo, Darija Pavlovičová, Marek Adamczyk a Ivana Chýlková.

A právě posledně jmenovaná dáma je favoritkou pro Jitku Čvančarovou, která soutěžila v roce 2010 ve čtvrté řadě a umístila se na konečném pátém místě. K tomu má partnerka moderátora Jana Krause v tuto chvíli ještě daleko.

Čtěte také

"Budu pečlivě sledovat Ivanku Chýlkovou, budu jí držet palce a posílat hlasy. Ivanka je pro mě královna a nejen parketu," řekla Čvančarová webu super.cz. "Ivanku znám osobně. Je to úžasná bytost, skvostná herečka a opravdu ji mám ráda," dodala s tím, že fandit ale bude samozřejmě všem. 

Rýsují se ostatně zatím jiní favorité na triumf. Dobře se jeví manželé Adamczykovi, tedy herec Marek a olympijská vítězka ve snowboardcrossu Eva, frontman kapely Kryštof Krajčo či kajakář Vavřinec Hradilek. 

Témata: Jitka Čvančarová StarDance Ivana Chýlková