Václav Neckář odmlouvá? Zdraví stále neslouží, jak by mělo!

Václav Neckář 4

Autor: Pavel Krejčí

17. října 2023 16:00

Václav Neckář oslaví na začátku příštího týdne kulaté 80. narozeniny, takže není divu, že se občas ozvou nějaké bolístky. Jedna ho ale trápí už poměrně dlouho. Populárního zpěváka přitom o víkendu čeká náročný narozeninový koncert. 

Neckář byl hostem talk show 7 pádů Honzy Dědka společně se svým bratrem Janem, který mluvil za něj. A promluvil o zpěvákově dlouhodobé bolístce. "Trápí ho už asi rok kotník," prohlásil podle CNN Prima News. 

"Jezdím k němu každé pondělí a čtvrtek, už rok každé pondělní a čtvrteční ráno říká, že ho ten kotník bolí. Chodí na obstřiky," pokračoval kapelník o tom, jak si zpěvák pravidelně stěžuje.

Čtěte také

Na stížnost prý došlo i v rámci cesty na natáčení pořadu. "Bylo stanoveno, kdy kdo přijede a kdy pro nás přijede auto. A bratr ležel v posteli a říkal, že nikam nejede, protože se nemůže postavit na nohy," popsal Honza. 

Říjnového oslavence Neckáře už na jaře trápily potíže s kotníkem. Zpěvák dokonce musel na rehabilitace do ústavu v Kladrubech. Tehdy také zaznělo, že má i nějakou ortézu. 

Témata: Václav Neckář