Václav Neckář může na návrat na pódia zapomenout! Stal se mu vážný úraz

Václav Neckář 3

Autor: Pavel Krejčí

11. června 2024 8:28

Už skoro půl roku nemohou fanoušci vidět Václava Neckáře na pódiu, protože skupina Bacily od ledna do odvolání zrušila všechna vystoupení. Nyní navíc osmdesátiletého zpěváka potkal vážný úraz. 

Neckář podle informací deníku Blesk upadl a utrpěl zlomeninu pravé ruky. Údajně zaškobrtl doma a zprvu nevyhledal lékařskou pomoc. Až když bolest neustávala, rozhodl se vyrazit do nemocnice.

"Lékaři říkali, že jsem si ji zlomil šikovně, čistě, nemuseli mě operovat," řekl zmíněnému listu. Dokonce prozradil, co ukázalo klíčové vyšetření. "Rentgen ukázal, že to je zlomené těsně pod ramenním kloubem," dodal. 

Čtěte také

Populární zpěvák naposledy vystupoval s doprovodnou kapelou svého bratra Jana loni na podzim, kdy se uskutečnily poslední koncerty u příležitosti kulatých narozenin. Následovalo oznámení, které zaskočilo všechny fanoušky.

"Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," uvedli bratři Neckářovi. 

Témata: Václav Neckář