Lucie Vondráčková má už teď jasno: Ve StarDance si našla nové přátele!

Lucie Vondráčková a Lukáš Bartuněk 2

Autor: Pavel Krejčí

10. června 2024 13:23

StarDance je sice o soupeření, protože na konci se někdo musí stát vítězem, ale také o přátelství mezi soutěžícími. Lucie Vondráčková si to evidentně uvědomuje už dlouho předtím, než letošní řada vůbec vypukne. 

Česká televize spárovala Vondráčkovou s tanečníkem Lukášem Bartuňkem. Tato dvojice už si ale padla do oka přinejmenším s jedním dalším párem, který tvoří kuchařka Chili Ta a tanečník Jakub Mazůch.

Známá herečka a zpěvačka totiž sdílela společné fotografie a doprovodila je všeříkajícími slovy. "S takovýma fajn lidma se nejde nesmát. Prodloužení života o cca tři dny! Zatím," svěřila se svým fanouškům na instagramu.

První přímý přenos třináctého ročníku StarDance odvysílá ČT1 v sobotu 12. října ve 20:10. Herec Filip Blažek vyzve k tanci Adrianu Maškovou, herečka Marta Dancingerová pak Martina Prágra. Spisovatel Patrik Hartl vytvoří taneční dvojici s Terezou Pruckovou, herec Oskar Hes s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, paralympionik Jiří Ježek s Lenkou Norou Návorkovou. Herečka Jana Paulová bude tančit v páru s Robinem Ondráčkem, mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková s Dominikem Vodičkou, hudebník Ondřej Ruml s Andreou Třeštikovou, kuchařka Chili Ta s Jakubem Mazůchem a herečka Lucie Vondráčková s Lukášem Bartuňkem.

Témata: Lucie Vondráčková StarDance