Upřímná Anna Slováčková: Před lety mě málokdy napadlo, že nejsem nesmrtelná!

Anna Slováčková. 4

Autor: Pavel Krejčí

8. dubna 2024 14:29

Anička Slováčková momentálně už podruhé bojuje s rakovinou, ale nestěžuje si. Naopak apeluje na lidi, aby se věnovali svému zdraví. O uplynulém víkendu měla další takovou příležitost, protože byl Světový den zdraví.

Slováčková to v neděli, na kterou den zdraví připadl, připomněla fanouškům na instagramu. "Troufnu si tvrdit, že mladého člověka málokdy napadne, jak moc je zdraví křehká věc. Ale nechci určitě mluvit za všechny," poznamenala na sociální síti.

"Jen vím z vlastní zkušenosti, že mě těch pět let zpátky před mou první onko diagnózou málokdy napadlo, že nejsem nesmrtelná… že bych mohla zrovna já nějak vážně onemocnět. 
Dávejte na sebe pozor. A začněte s tím ideálně dřív, než budete muset řešit nějaké zdravotní potíže," vzkázala lidem, kteří jí drží palce.

Čtěte také

Dcera slavných rodičů se pak konkrétně obrátila i na lidi, kteří si zrovna procházejí nějakými zdravotními problémy. "Je to těžký. Je to náročný. Ale věřím, že to celé zvládnete," napsala herečka a zpěvačka.

"Pojďme si všichni dnes na počest vlastnímu tělu a zdraví provést preventivní samovyšetření a zodpovědět si na otázky, jestli nás náhodou už nějakou dobu netrápí nějaký problém... a jestli ano, najděme v sobě odhodlání ho začít řešit. Ať se tu můžeme ze života radovat s ostatními co nejdéle a nejkvalitněji," dodala Slováčková.

Témata: Anna Slováčková