Jiří Krampol chce pryč z nemocnice! Bude podepisovat revers?

Jiří Krampol přestavil chystaný dokument Život je sranda. 3

Autor: Pavel Krejčí

7. dubna 2024 18:51

Jiří Krampol je od konce března opět v nemocnici, doma byl předtím jen krátce. Slavný pětaosmdesátník by se ale do tepla domova rád a co nejdříve vrátil. Zvažuje snad, že by podepsal revers? 

"Budu žrát proteiny a dlouho tady nebudu," prohlásil totiž Krampol podle deníku Blesk. Z těchto slov se může zdát, že chce vzít nohy na ramena. "Já do léčebny pro dlouhodobě nemocný nepatřím," přisadil si slavný pacient.

Navíc není žádným tajemstvím, že herec a bavič není právě zodpovědným pacientem, proto se ostatně v poslední době tak často ocitá v nemocnici. Nyní ale tvrdí, že jeho přístup se zlepšil. "Už sekám dobrotu," nechal se slyšet.

Čtěte také

Krampol si už dříve během nynější hospitalizace postěžoval, že nechápe, co je divného na tom, že je ve svém věku nemocný. "Jsem starý a chudý, nic nemám. Všechny prachy, které jsem měl, jsem naštěstí procestoval," prohlásil také. 

Podle manažera Miloše Schmiedbergera se snaží pod dohledem lékařů rehabilitovat a rozhýbat. "Nemůžu říct důvěryhodnou informaci o jeho zdravotním stavu, protože mi to nepřísluší, ani nemohu, protože nejsem k tomu určen, ale myslím si, že to bude chvíli trvat, a těžko říct, opravdu těžko říct, jaká bude budoucnost," řekl Schmiedberger serveru TN.cz. 

Témata: Jiří Krampol