"Úplný blázen." Eva Burešová se odjakživa nešetří! Poslední dny šla přes bolest

Eva Burešová 4

Autor: Pavel Krejčí

12. února 2024 14:04

Eva Burešová dává práci opravdu hodně, ačkoliv sama sebe nepochybně považuje v první řadě za maminku. Jako taková je zvyklá ošetřovat nejrůznější bolístky, občas si nějaké to zranění přivodí sama. A doufá, že lidé nic nepoznají. 

Burešová zveřejnila na instagramovém profilu fotku s omotaným kotníkem a popsala, co se stalo. Zároveň na sebe práskla, že si v minulosti ráda hrála na hrdinku.

"Zraněnou nějakou končetinu jsem měla tisíckrát. Blbka jsem si třeba během představení Jesus Christ Superstar nikdy nebrala chrániče na kolena, abych jakože viděla ty spáleniny a modřiny, což pro mě znamenalo, že vidím výsledek své práce a to, že fakt makám. Úplnej blázen," konstatovala na sociální síti.

Čtěte také

Seriálová hvězda podotkla, že ačkoliv už to nedělá, pořád na sebe umí být tvrdá. "Před týdnem jsem si natáhla blbě sval a pak jsem odehrála tři představení Bodyguarda na podpatcích, kde neslezu z jeviště a běhám a běhám. Včera už jsem to cítila a když jsem v první scéně vylezla na jeviště řekla jsem si 'ojjoj'," svěřila se fanouškům.

Podle Burešové to naštěstí všechno dobře dopadlo. "Nějak jsem to polkla. Díky všem mým kolegům a kostymérkám za podporu v zákulisí i na jevišti," dodala. 

Témata: Eva Burešová