Tereza Kerndlová poslala fanouškům pozdrav se žhavými křivkami

Tereza Kerndlová 7

Autor: Zdeněk Tuhý

11. února 2024 21:47

Zpěvačka Tereza Kerndlová (37) si v poslední době dává pauzu od zpívání, ale své fanoušky se snaží nezklamat. Na sociální sítě jim poslala pozdrav, ve kterém předvedla své žhavé křivky.

Tereza Kerndlová si momentálně dává pauzu od zpívání a koncertování, proto má tak více času na odpočinek a na svého manžela Reného Mayera. Po oznámení pauzy si fanoušci mysleli, že je Tereza těhotná, což se ovšem nakonec nepotvrdilo.

Co ovšem není může být, ale jistá je jedna věc, a to že se s manželem rozhodně nechystají stěhovat pryč ze Španělska, kde jsou velmi šťastní. Jejich vztah tu jen kvete. „Neuvěřitelné, ale krásné… 20 let SPOLU a to 24/7. Žijeme jenom jednou, ale stačí to, když najdeme toho pravého,“ napsala Kerndlová k videu, kde se prochází s manželem po Barceloně.

Čtěte také

Vánoce Kerndlová strávila na Moravě u rodičů, kde si nadělala několik zimních fotek a videí ve sněhu. „Oficiálně ukončuju sněhovou sezónu, abych brzy znova načala tu přímořskou," napsala k videu, ve kterém si užívá zimy, ale už se velmi těšila do svého druhého domova na teplo.

Momentálně nastalo již období, kdy může Tereza vytáhnout opět bikiny a opalovat se. Na Instagram zveřejnila fotku, na které na sobě měla top s dlouhými rukávy a bikiny. Odhalila tak břicho s nohami a předvedla tím své nejžhavější křivky. Je navíc jasné, že se po Vánocích nemusí bát přebytečných kil, protože fit se udržuje ve svém domácím fitku. Fanoušci se tak na podobné příspěvky můžou pravděpodobně těšit ve velkém.

Od sledujících sklidila samou chválu na její postavu a dostala spoustu emotikonů srdíček nebo ohýnků. „Olala, ty jsi krásná," napsala jedna z fanynek. 

Témata: Tereza Kerndlová