Uniklé tajemství Dary Rolins: Byl to záměr, anebo omyl? Expertka promluvila!

Dara Rolins s partnerem Pavlem Nedvědem 5

Autor: Pavel Krejčí

27. února 2024 14:57

Dara Rolins naposledy ovládla stránky médií, aniž by si to přála. Uniklo totiž její tajemství o estetických zákrocích, které podstoupila. Zpěvačka za to italskému lékaři rozhodně nepoděkovala. Mohlo to ale být celé trochu jinak, než jak nám to bylo podáno?

Podle slovenské specialistky na estetickou medicínu Barbory Brezové je italský doktor Michele Pascali profesionál. "Videa svojí práce na sociálních sítích zveřejňuje pro nás chirurgy a zároveň pro pacienty, aby viděli, jak takové zákroky probíhají," uvedla pro slovenský portál Život

Expertka je přesvědčena, že zveřejněním videa s Darou Rolins se nechtěl zviditelnit. "Jak jsem řekla, patří mezi špičku ve svém oboru. Práce má víc než dost," podotkla. 

Čtěte také

"Nemluvím jen za sebe, ale i za pana doktora. Vždy je praxe taková, že bez pacientova písemného souhlasu nemůžeme a nesmíme zákrok prezentovat, protože jde o lékařské tajemství," zdůraznila Brezová. 

"Myslím si, že to samé se stalo v tomto případě a nebylo to bez písemného souhlasu. Došlo tam k určitému nedorozumění. Samotný lékař byl v tomto případě opravdu nevinně," dodala slovenská lékařka. 

Témata: Dara Rolins