Turbulentní týdny Agáty Hanychové: Rozchod, nový vztah a teď i slova o rodině!

Agáta Hanychová 7

Autor: Pavel Krejčí

30. září 2023 16:40

Turbulentní týdny zažila Agáta Hanychová během letošního září. Na začátku měsíce oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem, jehož už nahradil nový muž. Možná staronový, protože se spekuluje o vztahu s Miroslavem Dopitou, otcem jejího syna Kryšpína. Dokonce vznikla rodina.

Hanychová v uplynulých dnech zaskočila fanynky, když během přímého přenosu prohlásila, že je zadaná, čímž zároveň zákonitě musela zklamat všechny potenciální nápadníky. 

Slavné trojnásobné mamince se předchozí vztah rozpadl teprve před několika týdny. Veřejnost se o rozchodu dozvěděla na začátku září, přičemž Hanychová tehdy tvrdila, že se rozešli se Soukupem jako přátelé a rozumní lidé. Realita se ale vzápětí ukázala.

Čtěte také

Jdou zvěsti o tom, že staronovým partnerem influencerky je Miroslav Dopita, který se ostatně objevuje i na nově založeném rodinném profilu "Agáta family" na instagramu. Upozornil na to server super.cz.

"Profil bych chtěla zaměřit na to, jak ten život žít, i když vše mělo být jinak," uvedla Hanychová k novému účtu, jehož protagonisté jsou možná i novými životními partnery. Kdoví... 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita