Agáta Hanychová a Jaromír Soukup po rozchodu: Žilková řekla, jak si dělí čas s Rozárkou!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

26. září 2023 10:24

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup se sice rozešli, alespoň jako rodiče se ale musí snažit fungovat, přestože se objevily jisté informace, které naznačují, že to není vůbec jednoduché. Veronika Žilková se ale rozhodla vykreslit věci v trochu lepším světle. 

Veřejnost se o rozchodu dozvěděla na začátku září, přičemž Hanychová tehdy tvrdila, že se rozešli se Soukupem jako přátelé a rozumní lidé. Tato idylická představa ale brzy vzala za své. Z jakého důvodu?

V médiích se objevila informace, že se bývalí partneři nedokážou dohodnout na tom nejdůležitějším, čímž je jejich společná dcera Rozárka, respektive na péči o ní. Nicméně Veronika Žilková se nyní zastala v podstatě obou dvou, ačkoliv je jasné, na čí straně by jako maminka Hanychové měla stát. 

Čtěte také

"Jediné, co vím, že Jaromír si pro Rozárku normálně jezdí a každý večer ji vrací," prozradila populární herečka deníku Blesk a ještě podotkla, že z jejího pohledu se rodiče několikaměsíční vnučky snaží o nějakou rodičovskou harmonii.

Žilková se dokonce vyjádřila i k důvodům rozchodu, které nadále zůstávají z velké části obestřeny tajemstvím. "Oni se rozešli oba dva. Nebylo to, že by někdo někoho opustil, ale rozpadl se vztah," konstatovala. 

Témata: Veronika Žilková Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)