Tomu se nechce věřit! Ivana Gottová na akci, kde by ji nikdo nečekal

Ivana Gottová ukázala fanouškům obálku připravované knihy. 4

Autor: Pavel Krejčí

15. listopadu 2023 11:04

Ivana Gottová v říjnu odhalila plány na zpřístupnění vily na pražské Bertramce fanouškům svého muže. Jinak si střeží soukromí, především kvůli oběma dcerám. Měla se nicméně objevit na akci, kde by ji zřejmě nikdo nečekal. 

U zámku Kynžvart na západě Čech se v říjnu konala přehlídka luxusních sportovních aut. Podle informací, které získal Deník od organizátorů akce, přijela paní Ivana Gottová jako řidička v jednom zeleném Porsche. 

Jak známo, legendární zpěvák v minulosti jedno Porsche vlastnil. Šlo o slavný model Carrera. V garáži mu nicméně nezůstal. Sám mnohonásobný Slavík vzpomínal na neuvěřitelný výkon auta. "Jelo to 300 kilometrů v hodině," uvedl podle Blesku.

Čtěte také

"Jak jsem ale stále častěji jezdil Praha – Německo, tak jsem na těch dlouhých trasách zjistil, že mě z toho bolí záda. Byl to tvrdý sporťák. A tak jsem koupil mercedes a porsche stálo nečinně v garáži. Potom jsem ho prodal," dodal Gott.

Na Bertramce zřejmě brzy nebudou ani jiná auta, která zůstala pozůstalým po smrti Mistra v říjnu 2019. Vdova nedávno slíbila, že brzy poodkryje detaily nově připravovaného projektu, jímž je chystané zpřístupnění vily.  

Témata: Ivana Gottová