Tohle Michal David ještě nezažil! Na křtu zasahovala ochranka, kamarádství skončilo

Michal David 4

Autor: Pavel Krejčí

21. listopadu 2023 14:56

Michal David začal vystupovat ještě jako nezletilý, dnes je mu 63 let. Přesto dokázal být křest jeho nejnovější desky něčím výjimečný. S největší pravděpodobností po něm končí jeho kamarádství s Romanem Ondráčkem ze skupiny Těžkej Pokondr. 

David pozval na akci do prostor Obecního domu i zpěváky Jana Bendiga či Moniku Bagárovou, ale nikdo se nechoval tak nepřístojně jako již zmíněný Ondráček. Nejdřív se začal dožadovat pozornosti tím, že chtěl na pódium, kde pak vyčítal hlavní hvězdě večera, že zrušila jejich společné vystoupení. Na duet ale nakonec došlo. 

Moderátor zároveň utrousil nějaké ty vulgarismy a začal být agresivní, a to dokonce i k hitmakerově manželce Marcele, kterou nejspíš zajímalo, co to celé mělo znamenat. Nepříjemnou situaci musela vyřešit ochranka, která baviče a zpěváka z akce vyvedla. 

Čtěte také

"Ještěže Marcele nic neudělal," oddechl si David ve vyjádření pro super.cz. Zmínil, že v době závěrečného incidentu byl na pódiu. "Kdybych byl u toho, tak bych se asi neudržel. Kdyby na ni něco zkusil, byl bych opravdu nepříjemný," nechal se slyšet.

Populární zpěvák a skladatel naznačil, že se ještě vše dalo vyřešit dodatečnou omluvou, ke které ale nedošlo. Proto to vypadá na konec přátelství. "Na pivo spolu po včerejšku už opravdu nepůjdeme," dodal David. 

Témata: Michal David Roman Ondráček