Český slavík 2023: Je rozhodnuto! Kdy budou vyhlášeni vítězové?

Český slavík 2017

Autor: Pavel Krejčí

20. listopadu 2023 20:23

O držitelích Slavíků je už několik dní rozhodnuto, hlasování totiž během listopadu skončilo. Na vyhlášení vítězů si ale ještě počkáme. Oznámení výsledků v anketě popularity je v plánu již v tomto týdnu.

Až do 12. listopadu mohli lidé hlasovat pro své favority. Celkem šest voleb měli v kategoriích zpěvák, zpěvačka, skupina a hip hop & rap. Z tříčlenného výběru zároveň mohli vybírat objev roku. Nominovanými jsou Rozálie, RODAN a Tereza Balonová.

Přímý přenos předávání cen z pražského Fóra Karlín proběhne v pátek 24. listopadu na obrazovkách TV Nova, informovala televize na webu.

Přítomní hosté i televizní diváci se mohou těšit na vystoupení Vojty Dyka či kapely Chinaski. Speciální společné číslo si připravují David Koller a Ben Cristovao. Pořadatelé ankety také chtějí složit poctu zesnulému slovenskému hudebníkovi Vašo Patejdlovi ze skupiny Elán.

Moderátory večera budou již osvědčení Ondřej Sokol a Aleš Háma, kteří pracují také na scénáři. Český slavík má také získat nové logo i s vizuální identitou.

Témata: Český slavík