Tereza Mašková se rozloučila se StarDance: Jak nesla vyřazení?

Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti. 2

Autor: Pavel Krejčí

14. listopadu 2023 15:04

Tereza Mašková se po Davidu Prachařovi, Ivaně Chýlkové a Richardu Krajčovi stala čtvrtou vyřazenou hvězdou z probíhající dvanácté řady StarDance. Podle mnohých diváků měla ještě pokračovat. Jaký postoj zaujala po svém konci sama zpěvačka? 

Mašková a její taneční partner Daniel Kecskeméti se v sobotu postarali o čtvrtý tanec večera. Od poroty si dvojice za "maďarskou" sambu odnesla 23 bodů a slovní hodnocení, že výkonu chybělo více energie. O nejhůře hodnocený výkon však nešlo.

Přesto pár zůstal během vyřazování na parketu do poslední možné chvíle. Diváky i soutěžící napínala i Tereza Kostková. "Mohla bych začít příjmením, ale taková sv*ně fakt nejsem," řekla s ohledem na fakt, že druhou dvojici tvořili cukrář Josef Maršálek a tanečnice Adriana Mašková.

Čtěte také

Moderátorka nakonec vyřkla jméno Terezy a jejího tanečního partnera, kteří se tak stali čtvrtými vyřazenými. Nepřehlédnutelná zpěvačka poté ujistila fanoušky, že si soutěž užila.

"Chtěli bychom vám z celého srdce poděkovat za vaši podporu. Samozřejmě nás to moc mrzí, ale jsme vděční, že jsme se mohli dostat do poloviny soutěže, a to jen díky vám. Sambu jsme si užili," napsala Mašková na instagramu.

Témata: Tereza Anna Mašková StarDance