Tereza Kerndlová se omlouvá fanouškům a slibuje jim překvapení

Tereza Kerndlová ve Španělsku 6

Autor: Zdeněk Tuhý

23. září 2023 21:37

Zpěvačka Tereza Kerndlová (36) se svými fanoušky sdílí spousty fotek a videí ze svých zážitků ze života nebo jen tak pro radost. V poslední době ovšem moc aktivní nebývá a svým fanouškům se na sociálních sítích omluvila. 

Tereza Kerndlová se v covidu přestěhovala do španělské Estepony, kde si žije svůj sen s výhledem na moře. Od té doby své sledující zásobuje fotografiemi v plavkách a lehkých outfitech. V poslední době je ovšem na sítích zpěvačka méně aktivnější než normálně a svým fanouškům se proto omluvila. 

Na Instagram zveřejnila tři fotografie ve třech různých bodýčkách a samozřejmě dobře ví jak zaujmout, protože na první stránku dala snímek v téměř průhledném body. „Vím, že vás poslední dobou hodně zanedbávám, ale za pár měsíců snad budu pro vás mít hezké překvapení! Vaše T.," napsala Tereza k příspěvku. 

Od fanoušků dostala v komentářích mnoho komplimentů a milých zpráv. „Terezko, moc sluší, máš úžasnou figuru," napsala jedna z fanynek. „Jedna neskutečně krásná, charismatická a sexy žena," doplnila další. Dále dostala mnoho srdíček a ohýnků.

Ohledně překvapení si budou muset fanoušci ještě chvíli počkat, protože zpěvačka zatím neprozradila nic konkrétního. Jeden ze sledujících se zeptal jestli nepůjde o účet na platformě OnlyFans, ale to Kerndlová jasně vyvrátila.

Témata: Tereza Kerndlová