Tereza Kerndlová dostala po nehodě límec: Policie prozradila podrobnosti!

Tereza Kerndlová 4

Autor: Pavel Krejčí

10. května 2024 11:29

Tereza Kerndlová tvrdí, že málem přišla o život při vážné dopravní nehodě. Stala se v Česku, ačkoliv zpěvačka každoročně tráví velkou část roku ve Španělsku. Co k případu prozradili strážci zákona?

Kerndlová v úterý pořádně vyděsila své fanoušky fotografií límcem kolem krku a snímkem havarovaného automobilu. Známá zpěvačka momentálně v Čechách usilovně pracuje na dokončení svého šestého studiového alba, ovšem projekt narušila vážná dopravní nehoda.

"Jeden takový pracovní přejezd nás málem stál život. Ale díky velkému a bezpečnému vozu jsme s mým manželem vyvázli jen s pohmožděninami a zablokovanou páteří," popsala fanouškům, kteří si pochopitelně dělali obavy.

Čtěte také

Populární zpěvačka na lidi apelovala, aby na sebe dávali velký pozor. "Jeden náraz zezadu, kde jsme stáli na konci kolony a čtyři boční airbagy byly venku," zmínila. "Chtěla bych strašně moc poděkovat za obrovskou profesionalitu a pomoc našemu integrovanému záchrannému systému ČR. Během chvilky se všichni o vše postarají za vás. Ještě jednou díky!" dodala.

Na místě pochopitelně zasahovala policie, která prozradila, kde se událost stala. "Krátce po půl sedmé došlo u Lipůvky k dopravní nehodě dvou osobních vozů. Fabia nedobrzdila do kolony a nabourala do volva před sebou. Dvě lehce zraněné osoby převáželi záchranáři," řekl policejní mluvčí David Chaloupka serveru TN.cz. 

Témata: Tereza Kerndlová