Jak se má Dominika Gottová? Z Finska jdou nedobré zvěsti!

Dominika Gottová ve videoklipu k písni. 4

Autor: Pavel Krejčí

9. května 2024 10:44

Dominika Gottová žije dlouhá léta ve Finsku, ale ani tam neuniká pozornosti českých zvědavců. Lidé se tak mohou dozvědět, že její život na severu Evropy má aktuálně k ideálu daleko. Co se děje? 

Zatímco kolem Karla Gotta se i po jeho smrti neustále něco děje, za jeho nejstarší dcerou se v poslední době slehla zem. Pravdou přitom je, že Dominika s manželem Timem Tolkkim rozjela vlastní byznys.

Podle dostupných informací má ale jejich podnikání k úspěchu daleko. "Timo nemá moc pracovních nabídek, spíše tak nějak přežívají. Nedávno se přestěhovali do nového bytu," tvrdí zdroj webu expres.cz. 

Čtěte také

Dominika přitom dostala i zajímavou možnost přivýdělku, když jako externí spolupracovnice rozhlasové stanice měla natáčet pravidelné reportáže z Finska. Za každou inkasovala zhruba 1500 korun.

"Domluva byla taková, že si napíše sama scénář a pak reportáž namluví. Něco málo natočila, ale pak se jí prostě nechtělo, začala se vymlouvat a přišla o práci kvůli vlastní lenosti, což u ní není poprvé," dodal zdroj. 

Témata: Dominika Gottová