Těhotná Gabriela Lašková se vrátila v čase: Výročí svatby jí neuniklo!

Gabriela Lašková 3

Autor: Pavel Krejčí

12. června 2024 15:40

Gabriela Lašková aktuálně zažívá jednu z nejkrásnějších etap manželství, protože je těhotná se třetím potomkem. Nezapomíná ale ani na to, co bylo před lety. Proto si nezapomněla připomenout výročí svatby. 

Stalo se tak v pondělí na instagramovém profilu. "Osm let svoji a je to čím dál hezčí. Kéž se nás štěstí drží a smysl pro humor neopouští, protože láska tam pořád je a je čím dál silnější," napsala Lašková na sociální síti.

Modelka a moderátorka je momentálně v očekávání. Těhotenství oznámila na začátku února, v dubnu pak prozradila, že i potřetí to bude kluk. Její dva synové se tak mohou těšit na mladšího brášku. Nedávno také fanynkám popsala, jak probíhaly první dva trimestry. 

Čtěte také

Jak už tedy má ve zvyku, podělila se i o pocity ze závěru těhotenství. "Finále bývá nejnáročnější, ale já si ho po prvních dvou trimestrech dost užívám. Zásadní je pohodlí, vždy a všude. Nevyhnutelné jsou slzy dojetí s každou malou ponožkou a touha uspokojit věčný hlad a chutě," svěřila se před několika dny na instagramu.

Přiznala však, že to není vždy úplná idyla. "Poslední týden byl/je vyčerpávající, migreny mě teď ničí obden, zřejmě jdeme do finále se vší parádou. Ale věřím, že se to ještě zlomí, že se to jen sešlo, a ty poslední týdny dva v jednom si ještě užiju," dodala.

Témata: Gabriela Lašková