Martin Prágr ze StarDance: Svatební fotka se záhadnou brunetkou zmátla fanoušky

Iva Kubelková s tanečním partnerem Martinem Prágrem 5

Autor: Zdeněk Tuhý

12. června 2024 12:45

Tanečník Martin Prágr (29) je pro diváky známý díky taneční show StarDance, ve které se letos ukáže již po čtvrté a ze Survivoru. Na Instagramu má několik sledujících, které před pár dny dokonale zmátl. 

Martin Prágr byl účastníkem StarDance v loňském roce, ve které tancoval s Ivou Kubelkovou (47). V letošním roce bude jeho partnerka Marta Dancingerovou (32). 

Prágr nedávno zmátl své fanoušky, když na Instagramu sdílel svatební fotografie. U jedné napsal: „Řekla ano.“ Na první pohled to vypadalo, že se jedná o jeho přítelkyni, ale ve skutečnosti se vdávala jeho maminka, která spíše vypadá jako jeho starší sestra.

Čtěte také

„Já jsi myslím, že to není jeho nevěsta, ale maminka," napsala jedna z fanynek. „Jste normální? Vždyť to je maminka a vypadá skvěle," napsala jedna z fanynek. „Sestru nemá a maminka vypadá skvěle. Vítala ho na letišti,“ přidala důležitý poznatek další fanynka. 

„Na ostrově si člověk uvědomí hodně věcí. Hlavně to, že rodina je na prvním místě a máma je nejdůležitější člověk, díky kterému tady jsem. Její opora a podpora jsou pro mě vše, mám tě moc rád,“ sdělil před nedávnem Prágr na sociální síti. 

Témata: Martin Prágr Iva Kubelková