Těhotná Eva Adamczyková: PRVNÍ SLOVA po oznámení těhotenství!

Eva Adamczyková 2

Autor: Pavel Krejčí

8. července 2024 8:41

Baby boom v českém šoubyznyse má pokračovat i z toho důvodu, že na prvního potomka se těší snowboardistka Eva Adamczyková a herec Marek Adamczyk. Radostnou novinku víme od konce června. Od té doby se dvojice ukázala například na karlovarském filmovém festivalu. 

"Chtěla jsem se s vámi podělit o novinky, a to, že na nějakou dobu přerušuju kariéru. Důvod je jednoduchý: my totiž čekáme rodinu. Takže příští sezónu mě na závodech neuvidíte, ale do budoucna to nechávám otevřené a těším se na to všechno, co mě čeká a co přijde," uvedla Adamczyková ve videu, na němž oznamovala těhotenství. 

To ji zatím nijak nelimituje, takže se s manželem mohla ukázat na festivalu v Karlových Varech, kde byla pochopitelně terčem zájmu. A přiznala, že se na miminko moc těší. "Máme určité představy a ty se pak rychle zboří. Snažím se na ně moc neupínat a doufám, že budeme tak na pohodičku," řekla webu extra.cz. 

Čtěte také

Adamczyková patří k nejúspěšnějším českým sportovcům posledních let. Olympijské zlato získala v Soči 2014, o čtyři roky později v Pchjongčchangu vybojovala bronz. Je mistryní světa či několikanásobnou celkovou vítězkou Světového poháru. 

Snowboardistka je dva roky vdaná za o pět let staršího partnera, herce Marka Adamczyka, jenž hrál v seriálech Kukačky, Specialisté nebo Svět pod hlavou. Vzala si ho po čtyřletém vztahu.

Témata: Eva Adamczyková (dříve Samková)