Slovní přestřelka mezi bývalým párem Darou Rolins a Patrikem Vrbovským alias Rytmusem nebere konce! Nyní se ale do jejich sporu vložila i nová Rytmusova přítelkyně Jasmina Alagič!

Vše začalo, když raper Rytmus poblahopřál své nové přítelkyni Jasmině Alagič k 29. narozeninám. Učinil tak mimo jiné i veřejně, skrze instagram, a k přání připojil vskutku zajímavá slova. Zavzpomínal totiž na jejich první setkání.

"Tato moje skvělá holčička dnes slaví 29 let. To, kdy a kde jsme se setkali poprvé a jak to začalo, si necháme pro sebe. Bylo to to nejsilnější, co jsem v životě zažil, a během minuty jsem cítil, že si..." napsal a doplnil spoustu srdíček.

Tato slova ale nenechala chladnou jeho expřítelkyni Daru Rolins, která na ně reagovala na stejné síti po svém. "Někdy vás věci zaskočí, zklamou, překvapí, proberou z iluzí ještě i teď, v dospělém věku. Ten život si nedá pokoj," uvedla například.

Následně Dara prozradila, co přesně jí vadí. Nikdy prý nepochybovala o tom, že se člověk může v životě zamilovat hned několikrát. Ani v případě Patrika nikdy neočekávala jiný vývoj. Po skoro sedmi letech vztahu jí je ale způsob, jakým novou lásku prožívá, trochu líto.

Rytmusova reakce na sebe nenechala dlouho čekat. "Krásný a šťastný život si musíš vytvořit. Zaslouží si ho každý z nás. Absolutně to není o penězích. V první řadě začni žít svůj život a nestarej se do cizích životů," vypálil raper.

"Ukliď si před svým prahem a nezahazuj energii cizími lidmi, je to nepodstatné. Ty nežiješ jejich život a jsme tu dost krátce na to, abychom žili něco co se nedá ovlivnit. Krásný život spočívá v tom, že ho žiješ naplno podle sebe a ne podle toho co chce tvé okolí," dodal Rytmus na instagramu.

Dara, která i s dcerou tráví dovolenou ve Spojených arabských emirátech, mu ale úder oplatila. "Máme se krásně. Naše dny ubíhají přesně tím tempem, které mají volné dny mít. Děláme jen to, co se nám chce a z postele nás každý druhý den dříve než je nutně vytáhnou jen Lolinčini milovaní koníčci," pochvaluje si Dara, jak se má dobře i bez Rytmuse. Ostatně to mu už ukázala na konci školního roku, kdy zveřejnila fotku se svým bývalým manželem.

"Bazén, moře, dobře jídlo a večer milion možností, co se zde dá podniknout, kam jít ... Jsem vděčný za ty momenty, kdy můžu nechat čas běžet pomaleji, nepřemýšlet v běhu, ale v sedě, ještě lépe v leže, s drinkem v ruce, s tím nejlepším výhledem," vzkazuje Dara Rolins.

Kdo by ale čekal, že na toto opět zareaguje Rytmus, mýlil by se. Ten si užívá dovolené a na instagram zveřejňuje statusy o tom, jak si udělá celoživotní prázdniny. Namísto něj ale poprvé zareagovala sama Jasmina!

"Kdyby se staral každý sám o sebe, bylo by o každého dobře postaráno. Nikdo z nás není ani tak výjimečný, ani tak bezchybný, aby ostatní mohl soudit. Žij svůj vlastní život," vzkázala Jasmina! A lidé v komentářích okamžitě pochopili, že tím naráží na Daru.

Témata:

Jasmina Alagič | Rytmus (Patrik Vrbovský) | Dara Rolins | stars24.cz

Vstoupit do diskuse