Vesmír filmových Hvězdných válek přišel o jednu z hvězd. Britský herec Andrew Jack, který se objevil v posledních dílech ságy, podlehl nákaze koronavirem. Nemoc Covid-19 u něj měla rychlý průběh.

Nákaze koronavirem podlehl další známý hollywoodský herec. Andrew Jack (†76) zemřel v úterý v nemocnici v britském hrabství Surrey. O úmrtí, které potvrdil v prohlášení jeho agentka Jill McCulloughová, informuje web listu Huffington Post

„Andrew žil na jednom z nejstarších funkčních hausbótů na Temži, považoval si svobody a byl šíleně zamilovaný do své ženy,“ uvedla zástupkyně herce. Milovaná manželka nemohla být v posledních chvílích po boku Jacka.

Gabrielle Rogersová je totiž v karanténě v Austrálii. „Andrewovi diagnostikovali koronavirus před dvěma dny. Necítil žádnou bolest, odešel v klidu a míru s vědomím, že celá rodina je ‘s ním’,“ napsala na sociální síti.

Jack se proslavil v posledních letech, kdy dostal šanci v obnovené vesmírné sáze Star Wars. Jako generál Ematt se objevil v sedmé a osmé epizodě původní série i „spin-off“ snímku Solo.

Témata:

Andrew Jack | Covid-19 (koronavirus SARS-CoV-2) | stars24.cz

Vstoupit do diskuse