Štěpán Kozub prozradil diagnózu: Extrémně rychlý tep a náběh na infarkt!

Štěpán Kozub 3

Autor: Pavel Krejčí

8. ledna 2024 10:18

Štěpán Kozub je mezi osobnostmi českého šoubyznysu možná největším smolařem úvodních dnů letošního roku. Ten pro něj opravdu nezačal dobře. Kozub alespoň už ví, s čím přesně se po zdravotní stránce potýká. 

Kozub původně ještě den před Štědrým dnem popřál fanouškům krásné vánoční svátky a sliboval velké věci. Ve středu ale přišlo diametrálně odlišné vyjádření, v němž potvrdil, že se na čas stáhne do ústraní.

"Nepíše se mi to úplně nejlépe, ale na nějaký čas se s Vámi budu muset rozloučit jak zde na sociálních sítích, tak na živých vystoupeních," uvedl na instagramu. "Zdraví je důležitější a já jsem se bohužel dostal na hranu. Léčím se," pokračoval, aniž by zveřejnil podrobnosti. V dalších dnech ho ale okolnosti donutily říct pravdu.

Čtěte také

Ve vyjádření pro deník Blesk se herec svěřil, že má těžký zánět průdušek se silným astmatem. "A hned prvního ledna, na Nový rok, jsem kolem půlnoci dostal těžký astmatický záchvat. Měl jsem extrémně rychlou tepovou frekvenci s náběhem na slabý infarkt," popsal. 

Podle dostupných informací ale Kozub nemusí být v nemocnici. Komik dostal od záchranářů léky a je podle svých slov pod dozorem plicního lékaře. 

Témata: Štěpán Kozub