Jiří Krampol se opravdu loučí se životem, jaký znal! Verdikt lékařů může být nelítostný

Jiří Krampol 4

Autor: Pavel Krejčí

7. ledna 2024 14:22

Jiří Krampol se během probíhající hospitalizace opravdu začíná loučit se životem, jaký znal. Verdikt lékařů pro něj totiž může být nelítostný. Populární herec tvrdí, že je možné, že bude potřebovat nepřetržitou péči. 

Krampol loni oslavil půlkulaté pětaosmdesáté narozeniny, ale zejména s nástupem podzimu a zimy jej začalo trápit zdraví. Pokoj si nedalo ani o Vánocích, i když ještě na jejich začátku přijímal doma návštěvy. Pak ale skončil v nemocnici, kde leží dosud.

Legendární herec se zdá být smířený s osudem. "Nevím, co mi řeknou. Ale co řeknou, to řeknou. Je mi 85 let, za chvíli 86. Takže je klidně možné, že mi něco takového o nepřetržité péči poví. Musím počítat se vším," sdělil webu extra.cz.

Čtěte také

Bavič vyzdvihl, že do sedmdesátin nemusel řešit v podstatě žádné zdravotní potíže, což se jen tak někomu nepoštěstí. "Každý druhý o polovinu mladší má zdravotní problémy," poznamenal. 

Krampol navíc nepřichází ani o elán do práce. "Přemisťují mě do centra, kde budu intenzivně cvičit. A k tomu se zabavím rozhlasem. Budu tu točit asi tři audioknihy, mám tu přístroj s mikrofonem," prozradil. 

Témata: Jiří Krampol