Štefan Margita navštívil 7 pádů Honzy Dědka. A zaskočil vzpomínkami na Zagorku!

Štefan Margita a Hana Zagorová 5

Autor: Pavel Krejčí

8. listopadu 2023 11:15

Štefan Margita byl hostem talk show 7 pádů Honzy Dědka, takže asi nikoho nepřekvapí, že přišla řeč na zesnulou zpěvačku Hanu Zagorovou. Operní pěvec zavzpomínal na seznámení s manželkou i to, co mu předcházelo. A možná zaskočil i samotného moderátora. 

Host pořadu prozradil, že city ke své budoucí ženě choval už předtím, než se poprvé setkali. "Já měl Hančiny plakáty doma," uvedl Margita. Dokonce se prý nacházely i na záchodě. "Luciano Pavarotti říká, že populární jste ve chvíli, kdy na záchodě je váš plakát. Ano, byla i tam," ozřejmil. 

K seznámení došlo ve Státní opeře, kde slovenský umělec začal působit. Zřejmě si ho ale představoval jinak. Zagorová tehdy přišla na představení. "Přál jsem si ji vidět, běželi za ní, aby ji zdrželi. Já jsem za ní přišel, řekl jsem jí 'Dobrý večer'," popsal s tím, že zpěvačka ho sice pozdravila, ale vzápětí odešla. 

Čtěte také

Margita byl v tu chvíli rozhodnutý, že jakmile dorazí domů, všechny plakáty Slavice ze zdí sundá. Osud je naštěstí svedl dohromady i podruhé.

"Potkali jsme se ještě jednou ve foyer a tam mi řekla, že má druhý den narozeniny, a abych se stavil, jestli chci," prozradil operní pěvec. "Víte, co jsem jí koupil? Povlečení. A použilo se," dodal. 

Témata: štefan margita Hana Zagorová Honza Dědek