Anna Slováčková upřímně promluvila o druhém souboji s rakovinou: Drsná zpověď!

Anna Slováčková 5

Autor: Pavel Krejčí

7. listopadu 2023 14:15

V neděli uplynul měsíc od momentu, kdy Anička Slováčková oznámila, že jí byla opět diagnostikována rakovina. A přestože už začal její boj se zákeřnou nemocí, objevuje se čas od času na veřejnosti. Jak ale přiznává, není to pro ni vůbec lehké... 

Dceru Felixe Slováčka a Dády Patrasové zřejmě ještě více než jindy obtěžují přípravy na takové veřejné vystoupení. "Stojí to hodně přemlouvání, make-pu a vůbec se tak nějak před tím zrcadlem nabudit," přiznala podle webu blesk.cz. 

Populární herečka a zpěvačka uvedla, že léčba jí přijde náročnější než při první zkušenosti s rakovinou. "Mám pocit, že jsem unavenější. Připadám si odporná, necítím se v sobě dobře. Asi je to tím, že se necítím dobře fyzicky. Ten pocit znám z první léčby," dodala.

Čtěte také

Slováčková začátkem října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková