StarDance bourá představy sázkařů. Eva Adamczyková může vyhrát, její manžel i Krajčo jsou ze hry

Eva Adamczyková 4

Autor: Libor Frýdl

19. listopadu 2023 9:59

Sázkové kanceláře od začátku StarDance očekávaly nejlepší hodnocení od poroty u Evy Adamczykové, Richarda Krajča nebo Ivy Kubelkové. Krajčo je ale ze hry, ostatní favorité však úspěšně postupují.

Většina sázkařů měla za to, že naopak nejméně bodů získá Josef Maršálek. Ten se ale překvapivě v soutěži drží a poráží i lepší tanečníky. 

Největší favoritkou na celkové vítězství zůstává Eva Adamczyková, následoval ale Richard Krajčo, který ze soutěže překvapivě vypadl. Poměrně dobře se u sázkařů držel i Marek Adamczyk, kterému dokonce věřili o něco více než Krajčovi.

Ten je ale také ze hry, a není sám. Dvanáctou řadu StarDance už také opustili herec David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná, jeho kolegyně Ivana Chýlková a dřívější porotce Jan Tománek, zpěvák a muzikant Richard Krajčo a jeho slovenská taneční partnerka Dominika Rošková a Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti.

Čtěte také

Letošní ročník soutěže stejně jako v minulosti moderují Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů ale letos hodnotí pouze tři porotci, a sice Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. 

V porotě se letos neobjevil Jan Tománek, který naopak tančil, a to s herečkou Ivanou Chýlkovou. Pekař Josef Maršálek utvořil pár s Adrianou Maškovou. Herci a zpěvákovi Richardu Krajčovi byla přidělena Dominika Rošková, olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. David Prachař se na parketu objevil se Zuzanou Dvořákovou Šťastnou.

V sestavě dvanácté řady je i jeden manželský pár, televize jej samozřejmě rozdělila. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) si zatančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk tančí s Lenkou Norou Návorkovou. Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provádí televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojila síly s Danielem Kecskemétim.

Témata: Eva Adamczyková (dříve Samková) StarDance