Ve StarDance vypadl Marek Adamczyk! Páry dnes poprvé tančily bez kapely, předvedly i country!

StarDance

Autor: Libor Frýdl

18. listopadu 2023 20:15 | Aktualizováno: 18. listopadu 2023 22:05

Letošní řada StarDance pokračuje šestým soutěžním večerem. V tom minulém se staly hned dvě významné události, soutěž opustili zpěvačka Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti a padla také první třicítka. Ani dnešek ale nebyl skoupý na mimořádnosti. Páry vůbec poprvé v historii soutěže tančily bez kapely, a dokonce poprvé předvedly country. Soutěž dnes nakonec opustili Marek Adamczyk s Lenkou Norou Návorkovou.

Dvanáctou řadu StarDance prozatím opustili herec David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná, jeho kolegyně Ivana Chýlková a dřívější porotce Jan Tománek, zpěvák a muzikant Richard Krajčo a jeho slovenská taneční partnerka Dominika Rošková a Tereza Mašková a tanečník Daniel Kecskeméti.

Dnešní díl byl oproti ostatním výjimečný v tom, že v něm zcela chyběla kapela. Páry tak tančili na filmové písně v originálním znění. Jako první na parketu vystoupil Marek Adamczyk s Lenkou Norou Návorkovou. V průběhu tance však Markovi vypadly kroky a za svůj jive si odnesli 21 bodů.

Tango, které předvedla Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, vyvolalo u poroty rozporuplné hodnocení. Přesto si za něj vysloužila 26 bodů. Ivě Kubelkové a Martinu Prágrovi se povedl waltz, který porota ocenila nejen slovně, ale i 27 body.

Naopak Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou dnes večer nezazářili. Jejich jive byl mimo hudbu a porota proto musela udělit pouze 15 bodů. Dariju Pavlovičovou a Dominika Vodičku naopak porota pochválila nejen za práci chodidel a svým waltzem si vysloužili 28 bodů.

Josef Maršálek s Adrianou Maškovou zatančili tango, které bylo podle poroty jejich zatím nejlepším tancem. Odnesli si za něj 22 bodů. Následně se pár rozdělily do dvou skupin na taneční souboj, během nějž poprvé v soutěži tančily na country hudbu.

U poroty nakonec vyhrál tým ve složení Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem a Josef Maršálek s Adrianou Maškovou, který si připsal za svůj country tanec 2 body. Soutěž dnes nakonec opustili Marek Adamczyk s Lenkou Norou Návorkovou.

Letošní ročník soutěže stejně jako v minulosti moderují Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů ale letos hodnotí pouze tři porotci, a sice Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. 

V porotě se letos neobjevil Jan Tománek, který naopak tančil, a to s herečkou Ivanou Chýlkovou. Pekař Josef Maršálek utvořil pár s Adrianou Maškovou. Herci a zpěvákovi Richardu Krajčovi byla přidělena Dominika Rošková, olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. David Prachař se na parketu objevil se Zuzanou Dvořákovou Šťastnou.

V sestavě dvanácté řady je i jeden manželský pár, televize jej samozřejmě rozdělila. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) si zatančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk tančí s Lenkou Norou Návorkovou. Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provádí televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojila síly s Danielem Kecskemétim.

Témata: StarDance