StarDance aneb když hvězdy tančí: Které to budou tentokrát? Další jména!

StarDance

Autor: Pavel Krejčí

12. dubna 2024 16:40

Málokdo z diváků čekal, že personální obsazení podzimní třinácté řady StarDance se bude tak hodně řešit už v dubnu. Diváky naštvala zejména změna v porotě, mění se tak hlavní choreograf. Prosakují ovšem i první jména soutěžících z řad celebrit. 

Kdo se pokusí navázat na herečku Dariju Pavlovičovou, která se loni v prosinci stala aktuální královnou tanečního parketu? Jako první se v éteru objevilo jméno herečky a zpěvačky Lucie Vondráčkové, která už má mít údajně podepsanou smlouvu s Českou televizí.

Web super.cz nyní zveřejnil další dvě jména. Podle zmíněného serveru zlákala veřejnoprávní televize k účasti v televizní taneční show herce Oskara Hese, syna choreografa a tanečníka Richarda Hese, a jeho kolegu Filipa Blažka.

Čtěte také

Více se zatím řeší personální změny mimo parket. Diváci kritizují zejména rozhodnutí produkce, která se po dvanácti řadách rozhodla rozloučit se Zdeňkem Chlopčíkem. V podzimní třinácté sérii jej v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou.

Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat. Diváky alespoň může těšit, že se nadále počítá s moderátory Markem Ebenem a Terezou Kostkovou. 

Témata: StarDance Filip Blažek Oskar Hes Česká televize