Richard Müller přiznal: Čeká mě další operace!

Richard Müller leží v nemocnici. 3

Autor: Pavel Krejčí

12. dubna 2024 13:53

Zdravotní potíže se nechtějí pustit jednoho z nejpopulárnějších slovenských zpěváků, který je velmi dobře známý i u nás v Česku. Richard Müller přiznal, že s jedním z neduhů ho čeká už třetí operace. A snad už poslední! 

Připomeňme, že Richard Müller si loni v lednu poranil kotník. Tehdy to zprvu vypadalo, že ani nebude muset pod kudlu, ačkoliv na noze nemohl pořádně stát. Jenže otok přestal ustupovat, šlo se na rentgen a nakonec i na operaci. 

Populárního slovenského zpěváka operovali v nemocnici v Dunajské Stredě, tamní doktor mu prý byl doporučen. Od té chvíle už se všechno zdálo být na dobré cestě k úplnému vyléčení neduhu. Mimo jiné se opět rozběhly koncerty, které běží i nadále. 

Čtěte také

Navzdory tomu se ukázalo, že ke stoprocentní kondici má rodák z Hlohovce stále daleko. Trápí ho totiž nadále bolesti, které mu komplikují chůzi. "Není to dobré, ale já už si na to víceméně zvykám," svěřil se pro deník Nový Čas

Müller přiznal, že bude muset opět pod kudlu. "Mám za sebou už dvě operace, ale začátkem příštího roku mě čeká třetí, takže to stále není ideální. Chtěli bychom všichni věřit, že to už bude poslední," dodal. 

Témata: Richard Müller