StarDance 2024 a první personálie: Co už víme o letošní řadě?

Moderátoři StarDance Marek Eben a Tereza Kostková

Autor: Pavel Krejčí

19. března 2024 16:56

Česko se i letos může těšit na novou řadu populární StarDance. Lidé totiž jsou rádi, když hvězdy tančí. Je ale zatím ve hvězdách, kdo to letos bude. Navzdory tomu prosakují první informace o personálním obsazení. 

O víkendu uplynuly tři měsíce od chvíle, co se Darija Pavlovičová a Dominik Vodička stali králem a královnou tanečního parketu v rámci 12. řady StarDance. Jakmile dozněly poslední tóny, nejspíš se už začalo s přípravami další série.

Česká televize ji má odvysílat už letos na podzim a nejspíš ještě před letními prázdninami budou diváci znát, na které známé osobnosti se mohou těšit. Minulý rok byla jména soutěžících odhalena v dubnu.

Čtěte také

Jednu jistotu už každopádně všichni máme a asi nikoho nepřekvapí, o co jde. Podle informací deníku Aha! budou moderátory televizní taneční show opět Marek Eben a Tereza Kostková. K podpisu příslušných smluv má dojít na jaře. 

O složení poroty zatím nic nepadlo, ovšem i tam jsou stálice, jejichž místa nejspíš nebudou obsazena někým jiným. Diváci si StarDance například bez Zdeňka Chlopčíka neumí představit. 

Témata: StarDance Marek Eben Tereza Kostková