StarDance 2023 naladíte už dnes večer: Které hvězdy budou tančit?

ČT představila účastníky 12. řady StarDance.

Autor: Pavel Krejčí

14. října 2023 15:45

Čekání je u konce, již dnes večer si televizní diváci mohou zapnout přijímač, aby po dvou letech opět sledovali, jak to vypadá, když hvězdy tančí. StarDance 2023 je tady a s ní nejvyšší čas si připomenout, kdo letos zaujme jakou roli! 

Nic se nemění u moderátorů a v podstatě ani u porotců. Pořadem budou provázet Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů se chystají hodnotit Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. 

Jedna židle tak zmizí zpoza stolku a ten, kdo není seděl, se zařadí zpátky mezi tanečníky. Známou herečku Ivanu Chýlkovou totiž spárovali s Janem Tománkem, který se vrací z poroty na parket. Její kolega David Prachař protančí střevíce v doprovodu Zuzany Dvořákové Šťastné. Pekař Josef Maršálek utvoří pár s Adrianou Maškovou.

Herci a zpěvákovi Richardu Krajčovi byla přidělena Dominika Rošková, olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.

Čtěte také

V sestavě dvanácté řady je i jeden manželský pár, televize jej samozřejmě rozdělila. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) si zatančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk se představí s Lenkou Norou Návorkovou.

Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provede televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojí síly s Danielem Kecskemétim.

StarDance naposledy proběhla na podzim 2021. Vítězi jedenácté řady se stali již zmínění Cina a Mašková. Ve finále se s nimi utkali farářka Martina Viktorie Kopecká a krasobruslař Tomáš Verner.

Témata: StarDance Česká televize Ivana Chýlková Kubelková, Iva Richard Krajčo Vavřinec Hradilek (kajakář) David Prachař