Richard Krajčo otevřeně o StarDance: Promluvil o zranění i otřesu mozku!

Richard Krajčo 3

Autor: Libor Frýdl

22. srpna 2023 18:09

StarDance 2023 klepe na dveře a soutěžící se aktivně připravují. Jedním z nich je i zpěvák Richard Krajčo, kterému se různé karamboly nevyhýbají.

Krajčo serveru super.cz řekl, že už měl na parketu pár karambolů. "Už jsem měl několik příhod. Jedna je spojená s botami. Umřely mi nehty na palcích. Musel mi je kamarád doktor přijet odvrtat a sdělil mi, když ještě vypadaly živé, že už jsou mrtvé," svěřil se.

Dodal, že po pár dnech zjistil, že je to pravda a rostou mu pod nimi nové. "Musel jsem si koupit větší boty," dodal s tím, že nešlo o jediné zranění, které si přivodil.

"Byl jsem strašně aktivní a chtěl jsem zasahovat do choreografie a vymyslel jsem takový prvek, rozběhl jsem se po tanečním sále, byl to takový fotbalový skluz," prozradil. Jenže to nevyšlo.

Jelikož měl boty kluzké, vyhodil obě nohy a dopadl hlavou o zem. "To jsem se i trochu bál, myslím, že jsem měl možná malý otřes mozku, ale musel jsem ji odvézt domů, tak jsem s tím nic nedělal," řekl směrem k taneční partnerce.

První díl letošního ročníku StarDance Česká televize odvysílá 14. října 2023. Soutěž bude opět probíhat každou sobotu večer a jeden z dílů bude opět charitativní, kdy nikdo nevypadne a bude se tančit pro Centrum Paraple s vozíčkáři.

Finálový večer StarDance 2023 proběhne 16. prosince 2023 a opět se v něm utkají mezi sebou tři páry. Pořadem budou provázet Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů se chystají hodnotit Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer. V porotě neuvidíme Jana Tománka, který ale chybět nebude. Představí se coby tanečník.

Jeho partnerkou bude herečka Ivana Chýlková. Její kolega David Prachař protančí střevíce v doprovodu Zuzany Dvořákové Šťastné. Pekař Josef Maršálek utvoří pár s Adrianou Maškovou.

Herci a zpěvákovi Richardu Krajčovi byla přidělena Dominika Rošková, olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.

V sestavě dvanácté řady je i jeden manželský pár, televize jej samozřejmě rozdělila. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) si zatančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk se představí s Lenkou Norou Návorkovou.

Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provede televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojí síly s Danielem Kecskemétim.

Témata: StarDance Richard Krajčo