Spokojený Soukup a Agáta na útěku! Jak dopadl spor o Rozárku?

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

16. května 2024 8:14

Uplynulé dva dny strávila Agáta Hanychová u soudu kvůli svým sporům s bývalými partnery, které se týkaly péče o dcery. Ve středu se nicméně tvářil spokojeně zejména Jaromír Soukup. Jaký verdikt tedy padl? 

Soukup se podle informací webu super.cz domohl střídavé péče. Platit bude 25 tisíc korun měsíčně, část z toho přímo Hanychové, zbytek má odkládat na účet dcery Rozárky. Soud také nařídil trojnásobné mamince, aby stáhla všechny fotky holčičky ze sociálních sítí. Do zahraničí smí Agáta s dcerou maximálně na 15 dní, přičemž se musí vyhnout rizikovým zemím. 

"Spravedlnost je někdy slepá, ale v tomto případě nebyla," komentoval miliardář rozhodnutí podle zmíněného serveru. Dcera herečky Veroniky Žilkové bez komentáře nasedla na skútr a odjela. 

Čtěte také

Spory bývalých partnerů se vyhrotily od loňského podzimu, kdy byl oznámen jejich rozchod. Vztah se rozpadl jen pár měsíců poté, co se dvojice radovala z narození dcery Rozárky.

Velmi podobným verdiktem skončil i předchozí spor s Jakubem Prachařem. Soud dospěl k závěru, že Hanychová je povinna odstranit veškeré obrazové, zvukové a zvukově obrazové záznamy s dcerou Miou ze sociálních sítí do 30 dnů. Prachař musí platit 25 tisíc korun měsíčně, přičemž 10 tisíc přímo bývalé ženě a 15 tisíc korun na účet jejich společného potomka.

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)