Soukup se snaží udělat dojem: Jak zvládá péči o dceru Rozárku?

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup 5

Autor: Pavel Krejčí

14. října 2023 13:53

Dostane Rozárku někdo do výhradní péče? Soud o tom teprve rozhodne, proto se Agáta Hanychová i Jaromír Soukup snaží zúročit svůj mediální výtlak. Jak se miliardář snaží všem dokázat, že je vzorným tatínkem? 

Zatímco Hanychová má ke komunikaci s lidmi především instagramový profil a na něm 385 tisíc sledujících, Soukup může využít některé z médií, která vlastní, což také udělal. Téma péče o několikaměsíční dceru zvedl v týdeníku Sedmička.

Nejprve zalitoval toho, že vůbec došlo k rozchodu. "Vždycky je to prohra, když se rodiče malých dětí rozejdou," konstatoval, aby následně otočil list a pochlubil se, jak se sám zvládá starat o malou holčičku. "Mám velkou výhodu, protože od červnové operace nosu nic necítím. Ale vůbec nic! Takže třeba přebalování mi nedělá nejmenší problém," svěřil se. 

Čtěte také

Hvězdný pár oznámil rozchod na začátku září a zprvu oba bývalí partneři drželi jazyk za zuby. V posledních dnech ale napětí mezi nimi jen rostlo.

Byla to Hanychová, která se rozhodla poskytnout rozhovor a v něm svůj pohled na věc. Konkrétně uvedla, že ukončila vztah, aby ochránila své děti. Především ty dvě starší si prý s miliardářem nerozuměly. Soukup však tvrdí, že to tak nebylo. Dcera herečky Veroniky Žilkové následně oznámila, že na radu právníků nebude tyto záležitosti dále komentovat. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová