Jaromír Jágr šokoval: Návrat na led jinde než na Kladně? Legenda musí shodit!

Jaromír Jágr odpovídal dětem. 3

Autor: Pavel Krejčí

14. října 2023 10:51

Naposledy letos na jaře 21. dubna si na sebe oblékl kladenský dres majitel středočeského klubu a legenda Jaromír Jágr. Od té doby se objevuje spíše po boku kouče Otakara Vejvody na lavičce. Nyní se ale zdá, že by se mohl jednapadesátiletý hokejista opět vrátit se vší parádou na led do ostrých zápasů. Jak sám uvedl, potřebuje však před tím zhubnout deset kilogramů a rozehrát se. Tu možnost by mohl mít v prvoligové Slavii.

Že má v současnosti Jágr v úmyslu zase vrátit se mezi mantinely v plné polní, to se podle něj urodilo v jeho hlavě po konzultaci s kladenským generálním ředitelem. Protože ale Kladno žádného generálního ředitele, alespoň oficiálně, nemá, podle všeho tím s nadsázkou myslel sám sebe. "Volal mi generální manažer, abych začal hubnout, že budu muset nastoupit," nechal se slyšet konkrétně Jágr. "Mám 121 kilogramů, takže potřebuju do 14 dnů shodit deset kilo,“ prozradil dále.

A přiblížil pak své plány ohledně možného návratu. "Než začnu hrát za Kladno, tak to vypadá, že budu hrát za Slavii, abych se rozehrál. Možná si tam půjdu strčit nějakej zápas, pokud mě budou chtít. V mém věku už nikdy nevíš," řekl ve svém zveřejněném videu.

Právě tu samou informaci se právě z tohoto videa dozvědělo vedení slávistického klubu. Proto tak zatím nemůžou tamní funkcionáři říct cokoli dalšího.

Dodejme, že Jágrův dosud poslední start se uskutečnil v rámci jarní baráže o záchranu v extralize, ve které si kladenští Rytíři nakonec udrželi extraligovou příslušnost, když vyhráli sérii se Zlínem jasně 4:0 na zápasy.

Témata: Jaromír Jágr