Soukup, Hanychová a vyřizování dluhů! Může za to Dopita, říká miliardář

Jaromír Soukup 6

Autor: Pavel Krejčí

5. května 2024 10:04

Agáta Hanychová řekla o exekucích svého muže, že nejde o žádného kostlivce ve skříni. A rovnou se pustila do protiútoku, přičemž se nepřímo opřela do muže, s nímž si vyřizuje účty od podzimu. Její expartner Jaromír Soukup to nemohl nechat bez reakce... 

Jak uvedl web expres.cz, šlo o dvě exekuce, kdy jedna se táhla od roku 2014. Dlužná částka činila dohromady více než 400 tisíc korun. Podle Agáty Hanychové už je všechno zaplaceno, jen ještě nedošlo k vymazání záznamu z rejstříku.

Dcera Veroniky Žilkové zároveň ukázala na svého bývalého partnera jako domnělého původce informace o dluzích. "Je ironií osudu, že informace o exekucích a údajných dluzích mého muže rozesílá někdo, kdo sám dluží, navíc rozhodně ne málo," řekla serveru super.cz.

Čtěte také

Jaromír Soukup reagoval slovy, že k získávaní podobných informací slouží příslušný rejstřík. "Za to, že v něm figuruje pan Dopita, nemohu já, ale pan Dopita. O poměrech pana Dopity nevím zhola nic, tudíž nemohu nic říkat," sdělil již zmíněnému webu. 

"Co se kde povídá (a že se toho povídá) o jeho poměrech, mne nezajímá a nijak se tím nezabývám," dodal miliardář s tím, že neustálé snahy Hanychové o dehonestaci jeho osoby nebude nijak komentovat. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová Miroslav Dopita